כורכומין אפקט - טבליה קטנה גדולה

על השפעתו הנהדרת של הכורכומין, החומר הפעיל בכורכום, כבר כתבנו כאן בהרחבה: מדובר בצמח בעל סגולות מרפא, בו משתמשים בארצות המזרח כבר מאות שנים. בשנים האחרונות זרח כוכבו של הצמח גם בתרבות המערב, ומחקרים רבים נעשו על מנת לבדוק מהן בדיוק השפעותיו. הממצאים שהתגלו היו נהדרים: כורכומין אפקט (אפקט הכורכומין) יכול לשמש כנוגד קרישה, לעזור בטיפול בדיכאון, בטיפול בעור וגם בטיפול בסרטן. הוכל כי תכונותיו יכולות לעזור במניעת אלצהמייר ומחלות קוגניטיביות שונות, ועוד. ואחרי שהתוודענו למעלות הרבות התמונות בתבלין, השאלה הנשאלת היא כיצד ניתן לצרוך אותו בכמות מספקת? הכמות המתקבלת משימוש בתבלין הכורכום באוכל, או מאכילת הצמח עצמו אינה מספיקה. יש לצרוך, אם כך, את הצמח על ידי נטילת כדורי כורכום או טבליות כורכום, שם החומר הפעיל מרוכז ויכול אכן להשפיע על הגוף.

כורכומין אפקט

כיום, אנו שמחים להציג את "כורכומין אפקט" - מוצר חדיש ומתקדם, המיוצר בטכנולוגיה חדישה שעוטפת את הכורכומין עצמו במעטפת פוספוליפידים ובכך מאפשרת לחומר הפעיל להיספג בצורה טובה יותר בתאי הגוף.  כורכומין אפקט הם למעשה כדורי כורכום נוחים לבליעה ושאינם מכילים כלל רכיבים מן החי, כך שהם מתאימים גם לצמחונים וגם לטבעונים. הכדורים הינם ללא פיפרין (תמצית פלפל שחור). איך למעשה משפיע הכדור? הכורכומין עצמו הוא חומר שלא מצליח להתמוסס בשום צורה בתאי הגוף, אבל הוא כן מצליח להיקשר לרכיבים פוספוליפידים, שהם מצליחים להתמוסס גם במים וגם בשמן. המולקולות הפוספוליפידיות אחראיות על הממברנות של כל עולם החי. הרכיבים הפוספוליפידים אם כך, יכולים ליצור מבנים מסוימים שדומים למבני קרום התא האנושי, וככה הם יכולים לטייל במערכת העיכול שלנו כמו גם בכלי הדם, עד שהם מתאחדים עם הקרומים. ככה, חומרים שנמצאם בהם (כמו למשל הכורכומין), משתחררים בקלילות בתאי הגוף האנושי. 

סיכום

צריכת כדורי כורכום מומלצת עבור כל מי שסובל מבעיות במערכת העיכול ומבעיות פרקים ודלקות, עבור אנשים עם סיכון לסרטן, לכאלו עם מערכת חיסונית חלשה, עם בעיות עור, לחסרי התיאבון ולאלו עם התיאבון המוגבר, ועוד. כמובן שלפני הצריכה, יש להתייעץ עם רופא מומחה. רוצים גם אתם את הכורכומין אפקט, צמחי מרפא נוספים כמו דקל ננסי או תוסף תזונה כמו פוספטידיל סרין? היכנסו עכשיו לאתר של פיוריטן ישראל.


© 2017 כל הזכויות שמורות אלון דב בע"מ, נציגת Puritan's Pride בישראל