מארז שלישיה-A1C- גארד-כמוסות מיצוי צמחים וכרום

A1C GUARDX3
180 כמוסות
במלאי
SKU
PS72882-3

A1C Guard  פורמולה מתקדמת 

מבוססת רכיבים נחקרים שהוכחו כתומכים ברמות סוכר בריאות בדם

כשר פרווה 

מחיר מיוחד 329.70 ₪ מחיר רגיל 477.00 ₪
(1.83 ₪ לכמוסה)
התמונה להמחשה בלבד, המוצר שיסופק יגיע עם תווית בעברית כמופיע מטה

הכירו את   AIC GUARD  

צוות הפיתוח שלנו פיתח פורמולה מתקדמת , מבוססת רכיבים נחקרים שהוכחו כתומכים ברמות סוכר בריאות בדם. שמנו דגש על רכיבים המסייעים בהגברת הרגישות ההורמונלית של התאים  לאינסולין , האטת קצבי ספיגת הסוכרים ומניעת ספיגת יתר של סוכרים. 

עם התוסף התזונתי המהפכני שלנו A1C GUARD . הקפדנו לבחור בחומרי גלם מהאיכות הגבוה ביותר, שנאספים בקפידה ומעובדים בעדינות כדי לשמר את עוצמתם הטבעית ולהבטיח את טהרתם המלאה. המיצוים המרוכזים שלנו עולים על כל אבקה רגילה של הצמח. כל טיפה בתוסף שלנו מכילה את הריכוז הגבוה ביותר של החומרים הפעילים.

אנו מבינים שהבעיה העיקרית בתוספי תזונה היא לא רק האיכות, אלא גם הספיגה. לכן, השקענו בטכנולוגיה חדשנית שמבטיחה ספיגה אופטימלית של המרכיבים הפעילים ישירות למערכת הדם, מה שמבטיח שתקבלו את כל היתרונות הבריאותיים במהירות וביעילות מרבית.

רכיבים נחקרים קלינית:

קינמון

קינמון הוא תבלין פופולרי המשמש לא רק לשיפור טעם המאכלים אלא גם בשל סגולותיו הרפואיות. מחקרים רבים הדגימו את יכולת הקינמון לעזור באיזון רמות סוכר בדם, הודות לפעילותו החוסמת חלק מהאנזימים שמפרקים את הפחמימות במעיים, ובכך מאט את העלייה בסוכר הדם לאחר אכילה. כמו כן, הקינמון מגביר את פעילות האינסולין, מה שמסייע בשיפור ספיגת הסוכר על ידי התאים.

מלון-מר

מלון-מר הוא סוג של פרי מהמשפחה הקישואית, הידוע בסגולותיו הרפואיות, בעיקר בקרב מסורות עממיות אסייתיות. תרכובות פעילות במלון-מר עשויות לתרום להורדת רמות סוכר בדם ולשיפור רגישות התאים לאינסולין. זאת על ידי פעולה אנזימטית שמעכבת שחרור סוכר לדם ועל ידי תמיכה בפונקציות הבטא-תאים בלבלב, האחראיות על ייצור האינסולין.

חילבה

חילבה היא צמח רפואי עתיק, שנמצא בשימוש עוד מימי המצרים הקדמונים. היא ידועה ביכולתה לסייע באיזון רמות סוכר בדם, בעיקר בזכות תרכובות הפיברים והספונינים שבה. החילבה מסייעת בהאטת קצב הספיגה של סוכרים במעיים ובשיפור רגישות האינסולין, מה שמוביל לשליטה טובה יותר על רמות הסוכר בדם.

כרום פיקולינט

כרום פיקולינט הוא תוסף תזונתי המכיל את המינרל כרום בצורה הנספגת ביותר על ידי הגוף. הכרום ידוע בתפקידו החשוב בתהליך מטבוליזם הסוכר, כאשר הוא עוזר לשפר את רגישות התאים לאינסולין ובכך מסייע בשמירה על רמות סוכר תקינות בדם. תוספי כרום מומלצים לעיתים קרובות כחלק מתוכנית טיפולית לאנשים עם סוכרת מסוג 2.

גימנמנה- גימנמנה היא צמח רפואי המקורו בהודו, ושמה בסנסקריט משמעו "מחקת סוכר". היא מכילה תרכובות שמסייעות להוריד את רמות הסוכר בדם ולשפר את רגישות האינסולין בגוף. הגימנמנה פועלת על ידי עיכוב פעילות רצפטורים מסוימים במערכת העיכול, מה שמונע ספיגה יתר של סוכר ומאפשר שליטה טובה יותר ברמות הסוכר.

 

עלי זית

עלי הזית נחקרו בשנים האחרונות כאמצעי טבעי לטיפול במגוון תנאים, ביניהם סוכרת. תרכובות אנטי-אוקסידנטיות ואנטי-דלקתיות בעלי הזית עשויות לתרום לשיפור רגישות האינסולין ולהורדת רמות הסוכר בדם. מחקרים מצאו כי תמציות מעלי זית עשויות לסייע באיזון רמות הסוכר בדם, ובכך להציע פתרון טבעי ויעיל לניהול סוכרת.

 

רכיבים:   הכמוסה (תאית צמחית),מיצוי קינמון ( cinnamomum verum ex ), מיצוי ממורדיקה / מלון מר ( Momordica charantia ex) , מיצוי ג'ימנמה ( Gymnema Sylvestre ex) , כרום פיקולינט ,מיצוי עלי זית  (  Olea europaea EX ) ,מיצוי חילבה/ גרגרנית ( trigonella foenum-graecum ex) , מונעי התגיישות (????).

 

שם הרכיב

כמות בכמוסה

מיצוי קינמון

100 מ"ג

מיצוי ממורדיקה / מלון מר

100 מ"ג

מיצוי ג'ימנמה

100  מ"ג

כרום פיקולינט  

200 מק"ג

מיצוי עלי זית 

80  מ"ג

מיצוי חילבה/ גרגרנית

50 מ"ג

כתוב חוות דעת שלך
הנך סוקר:מארז שלישיה-A1C- גארד-כמוסות מיצוי צמחים וכרום
הדירוג שלך
תוויות המוצר
© 2020 כל הזכויות שמורות לאלון דב בע"מ, נציג פיוריטן פרייד'ס ישראל