דקל ננסי - 5 יתרונות בריאותיים

מהו למעשה דקל ננסי? מדובר על זן של דקל ממוצא צפון אמריקאי, שחלקיו העיקרים להם תכונות פרו-בריאותיות, הינם פירות בצבע חום או שחור. את הפירות ניתן לאכול בצורה הטבעית שלהם, אך ניתן גם לצרוך תמצית דקל ננסי, שמגיעה מהפרי, בכמוסות, תמיסות או טבליות. ההרכב הייחודי של תכונותיוהאורגניות של הדקל הננסי הופך אותו ליעיל בטיפול במספר מצבים בריאותיים:

דקל ננסי לשיער

לדקל ננסי יש השפעה הורמונלית על הגוף. מחקרים הראו כי קיים מתאם שלילי בין צריכת דקל ננסי לבית תסמינים של התקרחות גברית, כך שגברים שמרגישים ששערם מתחיל להידלדל, יכולים לשקול שימוש בתמצית כדי להחזיר את השעון לאחור.

טיפול באימפוטנציה

למרות שישנם כמה יתרונות לנשים, היתרונות הבריאותיים הברורים ביותר של דקל ננסי הם לגברים. תמצית דקל ננסי ידועה כבר שנים בתור טיפול מוצלח לאימפוטנציה. למעשה, עוד בעבר הרחוק, החל משנת 1700, נהגו האינדיאנים מצפון אמריקה לייחס לפרי תכונות מרפאות עבור אין אונות וירידה בחשק המיני.

טיפול בכליות

איברי השתן שלנו יכולים להחליש עם השנים והגיל, ולכן בריחת שתן נפוצה יותר בקרב האוכלוסייה הקשישה. מחקרים מראים כי לדקל ננסי יש מרכיבים כימיים חזקים שיכולים לחזק את איברי השתן כדי למנוע בריחת שתן, וגם לשפר את בריאות הכליות. אם אתם נמצאים בסיכון לפתח אבנים בכליות, או כבר סובלים מהן,  תוספת  של דקל ננסי יכולה להיות דרך מצוינת למנוע בעיות עתידיות, או לטפל בבעיות הנוכחיות.

דקל ננסי ערמונית

אחד הגורמים המובילים לתמותת גברים הוא סרטן הערמונית, בדיוק כמו כמו שסרטן השד הוא אחד הגורמים המובילים לתמותת נשים. צורה זו של סרטן מסוכנת במיוחד משום שהיא קשורה להגדלת הערמונית, דבר שקורה באופן טבעי לגברים בגלי מסוים. תמצית דקל ננסי יכולה להפחית את הגדלת הערמונית על ידי עיכוב דיהידרוטסטוסטרוןן, שמגרה רבייה תאית בערמונית. התוצאה היא הפחתה בסיכויים לפתח סרטן ערמונית וביטול הכאב בעת מתן שתן. כמו כן, נטילת תוספת של דקל ננסי יכולה להאיץ את ההחלמה, ולהפחית את הדימום אצל גברים שעברו ניתוח ערמונית.

פיתוח מסת השריר

המחקרים על ההשפעה של דקל ננסי על פיתוח מסת שריר עדיין מתמשכים, דיווחים מוקדמים מראים קשר בין השניים. זה הגיוני, בהתחשב בהשפעה של הפרי על הטסטוסטרון בגוף,שאחראי על גידול מסת שריר.  

דקל ננסי תופעות לוואי

הבשורה המשמחת היא כי בעוד שיתרונותיו הבריאותיים רבים, המחרים לגבי "דקל ננסי תופעות לוואי" מראים כי מדובר במוצר בטוח, עם תופעות לוואי מינוריות או שאינן קיימות כלל. במידה וכן מתעוררות תופעות לוואי היכולות לכלול בחילה, כאב בטן, ריח רע מהפה, עצירות, שלשולים או הקאות, יש להפסיק את השימוש בתוסף ולהתייעץ עם רופא או מומחה. באתר פיוריטן ישראל תוכלו למצוא ולרכוש  תמצית דקל ננסי.

© 2020 כל הזכויות שמורות לאלון דב בע"מ, נציג פיוריטן פרייד'ס ישראל