מולטי ויטמינים

רבים אינם מקדישים מספיק תשומת לב או לחילופין אינם יודעים מה נדרש בכדי לשמר פעילות פיזיולוגית תקינה. לאורך כל חיי האדם, יש צורך בקבלה של כל אבות המזון, הויטמינים והמינרלים בכדי שהגוף הפיסי יוכל לממש את הפוטנציאל הטמון בו ולחיות חיים של רווחה. היום נבין יותר מהם הויטמינים והמינרלים החיוניים לגוף האדם וכיצד ניתן לצרוך אותם. תחילה, נזכיר שויטמינים הינם חומרים אורגניים החיוניים לגופנו מכיוון שהם לוקחים חלק בשלל תהליכים ביולוגיים המתרחשים בגוף. חלק מהויטמינים האדם אינו מסוגל לייצר בעצמו ולכן יש עליו לקבלו מבחוץ - דרך המזון או דרך תוסף תזונה. יש לא מעט ויטמינים ולכל אחד מהם יחודיות משל עצמו ותרומה שונה לגוף. אל הויטמינים מצטרפים המינרלים, אלו הם חומרים אי-אורגניים שנוצר בתהליכים טבעיים והן היסודות שיצורים חיים (כמו האדם) זקוקים לו לפעילות פיזולוגית תקינה.

קבלה את השלם

אורח החיים המודרני, אשר לעיתים רווי במצבי לחץ או לחילופין חוסר מודעות - מונע מאיתנו לצרוך את כל אשר הגוף זקוק לו להתנהלות פיזיולוגית תקינה. לכן אנו ממליצים לצרוך תוסף מולטי ויטמין אשר מרכז בתוכו שלל ויטמינים ומינרלים בכמות אופטימאלית. מכיוון שאנו שונים מבחינה אנטומית - ההמלצות של המינון שונות בין גברים לנשים.

חלק מהויטמינים הנמצאים בכמוסה הינם:

ויטמין A - נוגד חמצון רב עוצמה. יש לו מגוון תפקידים בגוף האדם: שמירה על מערכת החיסון, בריאות העין ובריאות העובר. יש לויטמין תפקיד בשמירה על הרקמות והריריות בגוף בינהם: הקיבה, העיניים ואיברי המין.

ויטמין C - גם הוא נוגד חמצון רב עוצמה, כתבנו עליו מאמר שלם (הוא ראוי לכך) שבו תוכלו להבין יותר

ויטמין D - אחד מהויטמינים החשובים לאיזון הגוף. הוא משתתף במניעה של בריחת סידן ודלדול מסת העצם. גם בארצנו שטופת השמש יש הרבים שסובלים ממחסור.

ויטמין K - רק לאחרונה ויטמין K עלה לכותרות למרות שהוא לא פחות חיוני משאר הויטמינים! זאת מכיוון שהוא מסייע בתהליכי קרישת הדם והן בבניית העצם. חסר בויטמין עלול להוביל לירידה בצפיפות העצם ומכך לנטייה לשברים ושקיעת סידן בדפנות העורקים.

קבוצת ויטמיני B - אחראים על תקינות ההולכה העצבית ומתקשרים לתהליך ייצור האנרגיה בגוף. חשיבותם רבה בשמירה על בריאות הלב בשל מעורבתם בתהליך פירוק ההומוציסטאין - הנמצא בדם בכמות גבוה ומעלה את הסיכון למחלות לב.

ביוטין - ויטמין H - נמצא שהויטמין תורם למיגור נשירת שיער, חולשה, עייפות ודיכאון כמו כן המולטי ויטמין מכיל: סידן, ברזל, יוד, אבץ ומינרלים: סלניום, נחושת, כרום, מנגן.

איזון והזנה

4 פעולות אשר דרכן ניתן לחזק את הגוף הפיסי:

 • שימת לב לתזונה שאנו צורכים והבנה שמקורות המזון נדרשים להיות הקרובים ביותר לטבע. כשאנו צורכים מזון טבעי וצמחי, אנו מקבלים את הforce life הנמצא בפנים הצמח יחד עם שלל ויטמינים ומינרלים.
 • שמירה על מערכת העיכול שלנו: רצוי לצרוך תזונה טבעית ולא מעובדת בכדי להקל על מערכת העיכול. זאת יגרום לנו תחושת נוחות וכן ספיגה מיטבית של החומרים שהגוף זקוק לו וסילוק הפסולת באופן התומך אותנו.
 • העשרת הגוף בנוגדי חמצון- אשר נקראים גם "אנטיאוקסידנטים". רצוי להעשיר את הגוף שלנו בנוגדי חמצון בכדי למגר את הפגיעה של הרדיקלים החופשיים הנמצאים בגופנו.
 • .השלמה של ויטמינים ומינרלים כתוסף - ע"פ מחקרים נמצא שויטמינים ומינרלים תורמים לפעילות תקינה של מערכת החיסון,האטת ההזדקנות ולמלחמה בחיידקים ודלקות. כאשר איננו צורכים באופן שלם את התזונה שנדרשת לגוף לפעילות הרמונית, ניתן לקחת תוסף של מולטי ויטמין להשלמה.
הצג כ- גריד תצוגה רשימה

10 פריטים

לכל עמוד
הגדר מיון בסדר יורד
 1. 30% על המוצר השני מולטי ויטמין לגבר

  מולטי ויטמין לגבר

  100 קפליות
  מחיר מיוחד 69.90 ₪ מחיר רגיל 89.90 ₪
  59.40 ₪ ליח' ברכישת 2 יח'
 2. 30% על המוצר השני מולטי ויטמין לנשים

  מולטי ויטמין לנשים

  100 טבליות
  מחיר מיוחד 69.90 ₪ מחיר רגיל 89.90 ₪
  59.40 ₪ ליח' ברכישת 2 יח'
 3. 30% על המוצר השני פורמולת פיור HSN

  פורמולת פיור HSN

  120 כמוסות
  מחיר מיוחד 99.90 ₪ מחיר רגיל 119.90 ₪
  84.90 ₪ ליח' ברכישת 2 יח'
 4. 40% על המוצר השני מולטי ויטמין 9 חודשים

  מולטי ויטמין 9 חודשים

  100 טבליות
  מחיר מיוחד 59.90 ₪ מחיר רגיל 61.00 ₪
  47.90 ₪ ליח' ברכישת 2 יח'
 5. כמוסות Hsn-p-1000-ויטמינים בתוספת קולגן

  כמוסות Hsn-p-1000-ויטמינים בתוספת קולגן

  72 כמוסות
  מחיר מיוחד 119.00 ₪ מחיר רגיל 139.00 ₪
 6. קינדרויטל, תערובת צמחי מרפא ופירות, ויטמינים לילדים

  קינדרויטל, תערובת צמחי מרפא ופירות, ויטמינים לילדים

  250 מ"ל
  מחיר מיוחד 79.90 ₪ מחיר רגיל 104.00 ₪
 7. מולטי ויטמין פלוס בתוספת תמצית רימונים

  מולטי ויטמין פלוס בתוספת תמצית רימונים

  180 כמוסות
  מחיר מיוחד 159.00 ₪ מחיר רגיל 189.00 ₪
 8. מולטי ויטמין לילדים

  מולטי ויטמין לילדים

  300 סוכריות ג'לי
  מחיר מיוחד 69.90 ₪ מחיר רגיל 89.90 ₪
 9. מולטי ויטמין לילדים בטעם ענבים

  מולטי ויטמין לילדים בטעם ענבים

  60 סוכריות ג'לי
  מחיר מיוחד 39.90 ₪ מחיר רגיל 49.90 ₪
 10. ביו מולטי ויטמין נוזלי 300 מ"ל sold out

  ביו מולטי ויטמין נוזלי 300 מ"ל

  300 מ"ל
  מחיר מיוחד 119.90 ₪ מחיר רגיל 199.00 ₪
  אזל מהמלאי
הצג כ- גריד תצוגה רשימה

10 פריטים

לכל עמוד
הגדר מיון בסדר יורד
© 2020 כל הזכויות שמורות לאלון דב בע"מ, נציג פיוריטן פרייד'ס ישראל