אודות

Puritan’s Pride – מותג האיכות האמריקאי עכשיו בישראל!

ברוכים הבאים לאתר Puritan’s Pride בישראל - הנציגות הרשמית של מותג האיכות Puritan’s Pride בארץ.

Puritan’s Pride מביאה לכם את הוויטמינים, המינרלים ותוספי התזונה של מותג האיכות האמריקאי – במחיר הנמוך בישראל, ישירות מהיצרן ובמשלוח מהיר ממחסני החברה בישראל.  

המותג הוא חלק מתאגיד הוויטמינים הענקי    - NBTY, העומד מאחורי מותגי האיכות המובילים בעולם.

איכות בראש סדרי העדיפויות - Puritan’s Pride הוא מותג ותיק וידוע בכל העולם בזכות ההקפדה הבלתי מתפשרת על איכות, בכל אחד משלבי הייצור והשיווק:

  • איכות חומרי הגלם - הקפדה על שימוש במרכיבים העומדים בדרישות איכות מחמירות ותנאי ייצור נאותים (GMP) בלבד.
  • טכנולוגיות ייצור מתקדמות - שימוש בטכנולוגיות החדישות ביותר של ייצור ופיתוח בעשרות אתרי ייצור מתקדמים ברחבי ארה"ב.
  • מערך בדיקות קפדני ומחמיר - כל המוצרים מבית Puritan’s Pride עוברים בדיקות ומבחני איכות מחמירים ביותר, על מנת להבטיח השפעה מיטבית, איכות ובטיחות מרביים.
  • אריזה  בטכנולוגיה חדשנית - Puritan’s Pride  משתמשת בטכנלוגיות אריזה מתקדמות, המאפשרים אריזה קפדנית השומרת על טריות ואיכות תוספי המזון, להיכן שיישלחו בעולם.

מחירים ללא תחרות - ברמה בינלאומית

מותג האיכות Puritan’s Pride שומר על מחירים ללא תחרות ברמה בינלאומית, בזכות מכירה ישירה מהיצרן למשתמש ישירות דרך אתר האינטרנט או טלפונית, ללא עלויות נוספות בדרך.

בזכות רמת המחיר התחרותית בשילוב עם איכות חסרת הפשרות של מוצרי המותג, הפך Puritan’s Pride עם השנים להיות המותג המוביל במונחי עלות-תועלת וערך ללקוח.

מוצרי Puritan’s Pride נבדקים בכל תקופה על ידי ConsumerLab.com (ארגון צרכני אמריקאי מוביל הפועל בתחום בקרת איכות) ונמצאים כמובילים באיכות וערך למשתמש. 

לקנות מקומית בארץ - ישירות מהיצרן

רכישה באתר puritan.co.il מתבצעת ישירות מאלון דב בע״מ, נציגת Puritan’s Pride בארץ ובזכות כך, מאפשרת לכם חסכון בעלויות השילוח והמיסים הכרוכים בקנייה מחו״ל ומשלוח מהיר לביתכם.   

באתר תמצאו את כל המידע החשוב לדעת על כל אחד מהמוצרים, בצורה מפורטת ומקצועית

אנחנו כאן בשבילכם - המשרדים שלנו ממוקמים באזור התעשייה שפיים ואנחנו כאן בשבילכם למענה על כל שאלה, בקשה או הצעה - בטלפון, במייל, בפנייה דרך האתר, או בהודעה אישית בדף הפייסבוק שלנו.

(לינקים)

© 2020 כל הזכויות שמורות לאלון דב בע"מ, נציג פיוריטן פרייד'ס ישראל