איכות

איכות היא הקו המנחה אותנו בכל מה שאנו עושים

כשאתם בוחרים ב- Puritan's Pride, אתם בוחרים במוצרי תזונה עשויים מהמרכיבים האיכותיים ביותר הקיימים כיום.

כנציגות הרשמית המספקת לכם את מוצרי Puritan's Pride® ישירות מהיצרן, אנו עומדים מאחורי המוצרים שאנו מספקים במאת האחוזים, וחוסכים לכם עלויות של מתווכים בדרך.

ראו בעצמכם מדוע אין שני לנו - באיכות ובתמורה:

איכות לכל אורך הדרך:

המרכיבים

כל מוצר מבית Puritan's Pride® מתחיל במרכיבים הטובים ביותר, המגיעים אלינו מרחבי העולם. כל חומרי הגלם בהם אנו עושים שימוש נחקרים, נבחנים ונבדקים על ידנו, בסטנדרטים המחמירים ביותר. כך אנו שומרים על רמת מצוינות ואיכות בלתי מתפשרת.

הייצור

כל תוספי התזונה שלנו עוברים תהליך קפדני ומקיף של בדיקות, לאורך כל שלבי הייצור, על מנת להבטיח תוצר של מוצרי איכות ברמה הגבוהה ביותר.

האספקה

מרכזי הלוגיסטיקה הנרחבים שלנו מבוססים על טכנולוגיה מתקדמת ושותפים חכמים. כך אנו מבטיחים שההזמנות שלכם נארזות בצורה אופטימלית, ומסופקות במהירות האפשרית.

השירות

הלקוחות שלנו הם בראש סדר החשיבות. לכן שירות הלקוחות שלנו אדיב ומיומן!  אנחנו פה בשבילכם במייל support@puritan.co.il ובטלפון 09-8974747 בימי חול בשעות 09:00-17:00.  

אומרים עלינו

Puritan's Pride מקבלים ציונים גבוהים פעם אחר פעם באתר הביקורות המקצועי המוביל בארה"ב - Consumer Labs, אשר בוחן מוצרי תוספי תזונה לעומק.   מוצרים רבים של Puritan נבחרו כמוצרים המובילים בתחומם.  ניתן להתרשם מהביקורות בקישורים הבאים:

  1. http://www.consumerlab.com/news/Top-rated_vitamins_supplements_2015/2_25_2015/
  2. https://www.consumerlab.com/Search/Puritans-Pride-Review 

© 2020 כל הזכויות שמורות לאלון דב בע"מ, נציג פיוריטן פרייד'ס ישראל