על כמוסות שום, לב ולחץ דם

כמוסות שום, תמצית שום, לב ולחץ דם

האמונות הטפלות מדברות על הסגולות הרפואיות הטמונות בשום מזה מאות שנים והמחקריים המדעיים העדכניים מדברים על זה שהאמונות הטפלות, בכל הנוגע לשום לפחות, יודעות גם יודעות על מה הן מדברות. המחקרים הוכיחו חד משמעית שהשום מסתבר נלחם לא רק ב"עין הרע" אלא, בין היתר, גם בחיידקים הרעים בגופנו. ואם האמונות הטפלות והמחקרים העדכניים עדיין לא מניחים את דעתכם השמועות מספרות שבתקופת השואה השום עזר לרבים בגטאות לשמור על חניכיים ושיניים בריאות עד שהם המשיכו להשתמש בו שנים ארוכות גם לאחר שעלו ארצה כשאנטיביוטיקה ותרופות מערביות אחרות כבר היו בהישג ידם.
אז מה יש בו בשום שהוכתר בתור :"האנטיביוטיקה של הטבע"? 


הכירו את האליצין


האליצין הוא החומר הפעיל שנוצר באופן טבעי בעת כתישת השום. האליצין הוא זה שבעצם נלחם ביעלות רבה נגד חיידקים, פטריות, דלקות זיהומיות,כולסטרול "רע" ואף נגד מחלות לב.
אם תהיתם איך בעצם מתרחש ה"קסם" הזה הנה ההסבר שמצאו לפני כעשור חוקרים "כחול לבן" של מכון וייצמן:

פעולה ראשונה שעושה האליצין - הוא בולם ומנטרל את התרבות והתפתחות החיידקים והפטריות הודות לחיסול 2 אנזימים שחיוניים להם ובכך עוזר למנוע מחלות.

פעולה שניה - ביכולתו של האליצין למנוע הצטברות ושקיעה של כולסטרול בדפנות כלי הדם שלנו, מה שאומר שהוא בעצם מוריד את רמות הכולסטרול "הרע" מסוג LDL ובכך מוריד את הסיכון לשבץ ומחלות לב. 

הפעולה השלישית המאוד מהותית היא מניעת תהליכי חמצון בגוף והודות לכך צריכת שום גם מורידה את הסיכוי להתפתחות של גידולים סרטניים.

ועכשיו תשאלו (ובצדק) האם כולנו נידונו להסתובב ולהדיף ריחות של שום כל היום? התשובה היא בהחלט לא! בדיוק בשביל זה פותח תוסף "הפלא" הכמוסתי: תמצית שום. לצריכת התוסף יש 2 יתרונות מהותיים על פני צריכת השום הטרי: האחד - האליצין הטבעי מהר מאוד מאבד את יעלותו בשל היותו בא במגע עם עוד חומרים באויר בעוד שהאליצין המצוי בתוסף שומר על חיוניותו זמן רב יותר והשני - התוסף אינו גורם לריחות לא נעימים.אנשים שהתעניינו בכתבה זו, התעניינו גם ב:

40% על המוצר השני כמוסות שום, תמצית שום 10 מ"ג בריכוז גבוה

כמוסות שום, תמצית שום 10 מ"ג בריכוז גבוה

100 כמוסות רכות
מחיר מיוחד 59.90 ₪ מחיר רגיל 69.90 ₪
47.90 ₪ ליח' ברכישת 2 יח'

© 2020 כל הזכויות שמורות לאלון דב בע"מ, נציג פיוריטן פרייד'ס ישראל