מולטי ויטמין לגבר - להיפטר מהעייפות ומהר

מולטי ויטמין לגבר היה מוכר בעבר בעיקר לאנשים שעסקו בספורט. ספורטאים ואנשים שעוסקים בפיתוח הגוף מפתחים מודעות גבוהה במיוחד למזון שהם צורכים במטרה לחזק את השרירים ולהגיע לתוצאות טובות באימונים. כיום המודעות לשימוש במולטי ויטמינים הולכת וגדלה ויותר אנשים שאינם עוסקים בספורט בודקים את האפשרות להשתמש בהם כדי לאזן את התזונה בצורה אופטימילית ולספק לגוף כלים נוספים להתמודדות עם מחלות במסגרת הרפואה המונעת. אחת הבעיות הנפוצות שאיתן מתמודדות קבוצות שונות באוכלוסיה היא עייפות. עייפות כרונית היא תוצאה ישירה של אורח החיים המודרני. אנחנו ממהרים ממקום למקום, מנסים להספיק כמה שיותר בכמה שפחות זמן ומתמודדים עם לחצים כלכליים ונפשיים. כל אלו נותנים את אותותיהם ובאים לידי ביטוי בתחושה של תשישות וחוסר חיוניות.

העייפות משמשת כנורת אזהרה של הגוף ויכולה להשפיע בצורה משמעותית על התפקוד היומיומי. לדוגמא, היא יכולה לתרום להתפתחות של בעיות קשב וריכוז ובמקרים קיצוניים לגרום להופעה של אלרגיות, כאבי ראש ולעודד היווצרות של מחלות אוטואימוניות. הגורם הראשי לעייפות הוא הצטברות של מחסור בשעות שינה. בנוסף לכך, תזונה לקויה, אי הקפדה על פעילות גופנית ולחץ נפשי מתמשך, עלולים להעצים את התופעה. במידה והמצב הזה נשמע לכם מוכר, מומלץ קודם כל לגשת אל רופא המשפחה ולעשות בדיקות דם תקופתיות. כך תוכלו לקבל תמונת מצב מלאה של המצב הרפואי שלכם מבחינת רמת הברזל בדם, כמות החלבונים, הסוכרים, המלחים, הכולסטרול וההורמונים. בהתאם לתוצאות הבדיקות, יש לבצע התאמה של תוספי התזונה החיוניים. קיימים סוגים שונים של תוספי תזונה בהרכבים המותאמים לצרכים של אוכלוסיות שונות. לדוגמא, מולטי ויטמין לנשים בהיריון, מולטי ויטמין לגברים, מולטי ויטמין לילדים, מולטי ויטמין לקשישים וכמובן מולטי ויטמין לספורטאים, המוכר והפופולארי.

חלק מתוספי התזונה התפתחו באופן ישיר מצמחי מרפא בעלי סגולות רפואיות המוכרות מזה אלפי שנים לאדם. כורכום הוא דוגמא מצוינת לכך: מקורו בצמח ממשפחת הזנגביליים והוא בעל שימושים רבים בתרבויות מזרח אסיה והמזרח התיכון. החומר הפעיל בצמח נקרא כורכומין וצריכה מתונה שלו לאורך זמן עוזרת לגוף להילחם בדלקות. הוא נוגד חימצון מצוין ומחקרים מסוימים הצביעו על היכולת שלו לגרום להרס של תאים סרטניים. הכורכומין נמצא באחוז נמוך יחסית בצמח הכורכום וכדי לצרוך אותו בצורה אפקטיבית מומלץ ליטול אותו באמצעות טבליות או דרך תמצית כורכום. צריכה מוגברת שלו אינה מומלצת וכמו כל תוסף תזונה, לא כדאי להגזים איתו ולהקפיד לקחת אותו במידה הנכונה. צריכה מושכלת של תוספי תזונה נוספים כמו אומגה 3, ויטמין B12, סידן, ברזל ועוד, מסייעת במניעת תסמיני עייפות ויכולה להשפיע על איכות החיים באופן משמעותי.

 באתר פיוריטן תוכלו לרכוש מגוון ויטמינים, תוספי תזונה כמו Q10 ואומגה 3 ועוד מבחר צמחי מרפא כמו כורכום, דקל ננסי ועוד. למידע נוסף מוזמנים לבקר בקטלוג המוצרים באתר פיוריטן ישראל

© 2020 כל הזכויות שמורות לאלון דב בע"מ, נציג פיוריטן פרייד'ס ישראל