מולטי ויטמין לנשים - מדוע אנחנו צריכות אותם?

גם נשים שמודעות לבריאותן ומתגאות בתזונה מאוזנת ומזינה עשויות להפיק תועלת מנטילת מולטי ויטמין לנשים. הנה כמה סיבות לכך - כמה מהן חלות עלייך?

את לחוצה או סופר עסוקה

נשים שמנהלות חיים עסוקים או תובעניים נוטות לעיתים קרובות לדלג על ארוחות ולאכול "על הדרך", דבר שעלול להוביל לצריכה לא מספקת של ויטמינים ומינרלים מסוימים. בעוד שתוספים לא אמורים להחליף דיאטה מאוזנת, נטילת מולטי ויטמין, המכסה רבים מהצרכים התזונתיים, נותנת לך את שלוות הנפש. זה חשוב במיוחד בזמנים מלחיצים, כי הלחץ מציב דרישות משמעותיות על המשאבים הנפשיים והפיזיים שלך, וכתוצאה מכך עשוי להגדיל את הצורך שלך בחומרים מזינים - באופן אירוני, בדיוק בזמן שבו זה בדרך כלל קשה יותר מהרגיל לאכול טוב ולשמור על עצמך

את פעילה ורוצה להישאר פעילה

פעילות גופנית סדירה היא חלק חשוב מאורח חיים בריא, אבל היא יכולה גם להעלות את הצורך שלך בוויטמינים ומינרלים מסוימים. לדוגמה, הזעה מוגברת עשויה לרוקן את רמות המגנזיום (הידוע ביותר בתפקידו החיוני בתפקוד השרירים), כלומר, את  צריכה להשלים אותו בכמויות גדולות יותר כדי לקזז את ההפסדים. בדומה לאתלטים, הלוקחים מולטי ויטמין לספורטאים, גם השרירים שלך ישמחו גם למנות של ויטמין D, B1, ברזל ויוד.

את להוטה לשמור על העור שלך

עור בריא דורש כמויות נאותות של מגוון רחב של חומרים מזינים, במיוחד אבץ, וויטמין C (שנדרשים לתיקון רקמות) וסיליקה, (שעוזר לשמור על קולגן בריא).

את מתכננת להיכנס להריון

נטילת מולטי ויטמין לנשים בהריון מבטיחה שאת מקבלת מספיק חומצה פולית ויוד, שחיוניים להתפתחותו הבריאה של התינוק. באופן אידאלי, יש לצרוך תוספים של חומרים מזינים אלו לפני ההיריון, כדי לאפשר תנאים אופטימליים להרות.

את רוצה לשמור על חדות נפשית

תפקוד המוח הבריא והעיבוד המנטלי (קוגניציה) כרוכים בשילוב של מספר חומרים מזינים, כולל חומצה פולית, ויטמינים B1, B3, B6, B12 ו- E, ומינרלים כמו ברזל, אבץ ויוד. נטילת מולטי ויטמין לנשים כתוספת לדיאטה היומית, תסייע להבטיח שלמוח שלך יש את החומרים המזינים שהוא צריך.

את דואגת שחסרים רכיבים תזונתיים חיוניים בתפריט היומי שלך

מחקר שנערך לאחרונה הראה כי דיאטות רבות של נשים אינן מספקות את הכמויות המומלצות של ברזל, חומצה פולית, יוד או ויטמין B1. אם את מודאגת כי זה המצב גם אצלך, נטילת מולטי ויטמין יומי יכולה להשלים את צריכת התזונה של רכיבים חיוניים אלו.

את רוצה לתמוך בבריאות החודשית שלך

נטילת מולטי ויטמין המכיל אבץ וויטמין B6, עשויה לסייע בשמירה על מחזור ווסת בריא ולהפחית את הסימפטומים שמגיעים לפניו. בחרי נוסחה המכילה גם ברזל כדי לפצות על כל מה שהגוף מאבד בזמן המחזור.

לסיכום

נטילת ויטמינים על בסיס יומי תעזור לך לשמור על הגוף והנפש שלך. אבל כמובן שלפני שאת מתחילה, יש להתייעץ עם מומחה ולהבין יחדיו מהם הצרכים שלך ואילו ויטמינים מתאימים לך. ישנם גם תוספי תזונה נוספים שיכולים לעזור לך ביחד, או אף במקום הויטמינים. תוספים כמו Q10, פוספטידיל סרין, אומגה 3 ועוד.. חשושב להתייעץ עם רופא לראות מה מומלץ עבורך. לקריאה נוספים על מולטי ויטמין לגברים ולנשים, על מולטי ויטמין לספורטאים, על תוספי מזון ועוד, היכנסי עכשיו לאתר פיוריטן ישראל.
© 2020 כל הזכויות שמורות לאלון דב בע"מ, נציג פיוריטן פרייד'ס ישראל