אומגה 3 למה זה טוב?

רבות כבר נאמר ונכתב על היתרונות המגוונים שיש לאומגה 3. אך יש לקחת בחשבון שאלו לא אותם צרכים עבור נשים ועבור גברים; כל אחד צריך לבדוק, כשהוא צורך אומגה 3 במינון מומלץ עבורו.

אומגה 3 למה זה טוב לנשים?

  • למערכת כלי הדם והלב - אומגה 3 תומכת בשמירה על יציבות קצב הלב, גורמת לירידה בלחץ הדם ועוזרת לשמור על גמישות כלי הדם, כמו גם לירידת כולסטרול ולירידה של רמת הטריגליצרידים בגוף. כל אלו תומכים בהפחתת הסיכון לאירועי לב ושבץ.
  • הקלה בכאבי מחזור - מחקרים מצאו שלחלק מהנשים שסובלות מכאבי מחזור קשים שנובעים מהתכווצויות של הרחם, וצורכות תוסף אומגה 3, יש הקלה בכאבים.
  • התפתחות ותפקוד המוח - ידוע שמומלץ לכל אישה בהריון וגם אחרי הלידה, כשהיא מניקה, לבדוק לגבי תוסף אומגה 3 מינון מומלץ עבורה כדי לתמוך ולעזור להתפתחות המוח של העובר, ולאחר הלידה של התינוק.
  • פוריות - יש אומרים שצריכת אומגה 3 יכולה לתמוך בנשים הסובלות מבעיות פוריות מאחר והיא עוזרת לא רק בהמרצת זרימת הדם ברחם אלא גם בשמירה על איכות הביציות.
  • הפחתת כאבי מפרקים - יש מחקרים שטוענים שאומגה 3 מפחיתה את נוקשות המפרקים, בעיקר בבוקר, וישנם מחקרים, כמו זה שנערך בקולג' הרפואי של אלבני ניו-יורק, שאף טענו שצריכת התוסף איפשרה לחלק מהאנשים עם דלקת פרקים כרונית להוריד מינון של חלק מהתרופות.

אומגה 3 למה זה טוב לגברים?

  • למערכת כלי הדם והלב - כל מה שצויין על היתרונות שיש לאומגה 3 מבחינת תפקוד כלי הדם ושמירה על הלב נכון גם לגבי גברים
  • מפחית כאבי מפרקים - כל מה שצויין על הפחתה בכאבי מפרקים ביחס לנשים תקף גם לגבי גברים.
  • פוריות - שרשרת חומצות השומן DHA נמצאת בריכוז גבוה בתאי זרע. זה יכול להראות את החשיבות של אומגה 3 בתפקוד של תאי הזרע. התוסף יכול לשפר את המורפולוגיה של התאים כמו גם את הזרימה והניעות שלהם.
  • שמירה על הערמונית - ידוע שלאומגה 3 ישנן תכונות אנטי-דלקתיות - ואצל גברים במיוחד - כנגד דלקות בערמונית. יש מחקרים שיצביעו על כך שהם יעילים אפילו כנגד סרטן הערמונית אבל ישנם מחקרים שמגיעים למסקנות הפוכות.
מעוניינים בתוספי תזונה נוספים? בקרו בקטלוג הויטמינים של פיוריטן ומצאו את התוסף המתאים עבורכם. רק זכרו להתייעץ עם רופא לפני רכישה.

תוסף אומגה 3 מבית פיוריטן פרייד'ס

SALE שמן דגים אומגה 3 (950) - 1360 מ"ג

שמן דגים אומגה 3
(950)
1360 מ"ג

60 כמוסות רכות
מחיר מיוחד 53.90 ₪ מחיר רגיל 74.00 ₪
SALE שמן דגים אומגה 3 (600) - 1200 מ"ג

שמן דגים אומגה 3
(600)
1200 מ"ג

90 כמוסות רכות
מחיר מיוחד 49.90 ₪ מחיר רגיל 75.90 ₪
SALE אומגה 3-6-9  שמן דגים ושמן פשתן

אומגה 3-6-9 שמן דגים ושמן פשתן

120 כמוסות רכות
מחיר מיוחד 53.90 ₪ מחיר רגיל 77.70 ₪
© 2020 כל הזכויות שמורות לאלון דב בע"מ, נציג פיוריטן פרייד'ס ישראל