האם כדאי לקחת Q10?

אפשר לשמוע את השאלה האם כדאי לקחת Q10 עולה בשיחות בין אנשים שונים במקומות מגוונים.

מתי נתקלים בשאלה הזו?

 • כאשר נכנסים לחדר כושר בו מתאמנים בעיקר ספורטאים, או סתם חדרי כושר בסביבת מגוריכם, תוכלו לשמוע את השאלה האם כדאי לקחת Q10?
  למה?
  ספורטאים ואנשים שעוסקים בפעילות גופנית על בסיס יומיומי או מגיעים להתאמן בחדר כושר, עלולים לסבול מדלול של מאגרי החלבונים, המינרלים, הויטמינים והפחמימות בגוף. לעתים קשה למלא את החוסרים שנוצרים רק באמצעות מקורות תזונתיים טובים ומתאימים ככל שיהיו. תוספת של קיו 10 ידועה כמשפרת גם את הסבולת של אתלטים ושל אנשים העוסקים בספורט, וגם עוזרת בחידוש מאגרי האנרגיה בגופם. זאת מאחר שקו אנזים Q10 הינה תרכובת שמסייעת ליצירת אנרגיה בתאי גוף האדם.
 • כאשר מגיעים לבית קפה ומתיישבים בסמוך לשולחן סביבו נמצאת קבוצה של אנשים מבוגרים תוכלו לשמוע את השאלה האם כדאי לקחת Q10 ?
  למה?
  קו אנזים קיו 10 הוא חיוני בתפקוד של כל תא בגוף ולעת הזדקנות, כמו דברים אחרים בגוף האדם, הייצור והתפקוד שלו מאטים. מחלות זקנה, מחלות לב ומחלות של מערכת כלי הדם עלולות לעתים להיגרם ממחסור של Q10 או מהדלדלות של הכמות שלו בגלל תהליכי הזדקנות. לכן ניתן למצוא כיום מבוגרים רבים שהחלו להשתמש בתוסף כחלק מהדיאטה שלהם.
 • אם נקלעתן למפגש נשים, בעיקר כזה בו משתתפות נשות קריירה, או יזמיות שכולן עסוקות ועדיין לא מתפנות להרחיב את המשפחה, תוכלו לשמוע את השאלה האם כדאי לקחת Q10?
  למה? ידוע שפוריות האישה יורדת עם הגיל, עקב ירידה במספר ובאיכות הביציות. מכאן התפתחו תופעות שכולם כבר שמעו עליהם כמו זו שנשים מקפיאות ביציות על מנת לוודא שכאשר הן מתפנות בגיל מאוחר יותר ומחליטות לממש את האמהות שלהן או להרחיב את המשפחה ומחליטות ללדת שתהיה להן האפשרות. נמצא שקו אנזים קיו 10 עוזר לגוף לשמור על הביציות ולהגן עליהן מפני נזק חימצוני. לכן יותר ויותר נשים שרוצות לתמוך בכמות ובטיב הביציות מוסיפות אותו לתזונה שלהן אם באמצעות מזונות עשירים ב-Q10 או באמצעות תוסף.

לסיכום:

אם אתם מתאמנים על בסיס יומיומי, אם אתם מזדקנים, אם אתן נשים או כל אחד שמתעניין בשאלה האם כדאי לקחת Q10, חשוב שקודם תתייעצו עם רופא המשפחה או עם איש מקצוע, לגבי המינון המומלץ עבורכם, ואז תוודאו שאתם קונים את התוסף בחברה כמו פיוריטנ'ס פרייד; כי חשוב לוודא לא רק שאתם צורכים את התוסף במינון המתאים, אלא שאתם צורכים תוסף איכותי.
© 2020 כל הזכויות שמורות לאלון דב בע"מ, נציג פיוריטן פרייד'ס ישראל