פיוריטן - תוספי תזונה משלימים שכדאי להכיר

צריכה של תוספי תזונה וויטמינים חיונית לשמירה על תפקוד בריא של מערכות הגוף. היא נוצרה כצורך משלים לאורח החיים המודרני. החיים המערביים הם חיים מהירים, תובעניים ועמוסי מטלות. הצורך לעמוד בקצב ולהשלים משימות רבות כמו עבודה בשעות ממושכות, ניהול בית וניהול חיי פנאי, מקשה על שמירה על תזונה בריאה ומאוזנת. הויטמינים ממלאים תפקידים שונים בגוף האדם ומסייעים במניעת מחלות. פיוריטן מביאה אליכם את הויטמינים ותוספי המזון החשובים ביותר:

קו אנזים Q10

תוסף התזונה קו אנזים ויטמין Q10 צבר פופולאריות רבה בשנים האחרונות. יש לו תפקיד חיוני בתהליך הפקת האנרגיה של תאי הגוף. הקו אנזים הוא חומר נוגד חמצון בעל עוצמה רבה שמנטרל חיידקים מזיקים ושומר על הגנת התא ועל האנזימים ששומרים על חילוף החומרים בגוף. הויטמין נמצא בעיקר מסביב לתאי שריר הלב, ולכן מסייע במניעת מחלות לב וחיוני במיוחד לחולים הסובלים מאי ספיקת לב. קו אנזים Q10 מומלץ גם למניעת מחלות חניכיים, מניעת סוכרת ומחזק את המערכת הנוירולוגית.

פרוביוטיקה

תוספי התזונה של פרוביוטיקה מומלצים לצריכה יומיומית על ידי משרד הבריאות. הם מכילים חיידקים פרוביוטיים בריכוז גבוה שמשפרים את פעילות מערכת העיכול. פרוביוטיקה מסייעת במניעת מחלות כרוניות שקשורות בעיקר במערכת העיכול, בדרכי הנשימה ובמערכת הוגינאלית אצל נשים. התוסף עוזר להילחם בחיידקים הפתוגניים שנלחמים על מקורות התזונה של החיידקים הבריאים בגוף. כדאי להתייעץ עם רופא לגבי המינון הנכון לצריכה של התוסף בהתאם למצב הבריאותי האישי.

גלוקוזאמין

תוסף תזונה מעולה לספורטאים. הגלוקוזאמין הוא תרכובת סוכרית בעלת תפקיד חשוב בתהליכי חיזוק הסחוסים והחיבורים שביניהם. הצריכה של התוסף מועילה ביותר להפחתת כאבים, משפרת את טווח התנועה ומפחיתה את הסיכון לדלקת מפרקים. ספורטאים רבים צורכים את הגלוקוזאמין כחלק מתוכנית תזונה מבוקרת. בכל מקרה כדאי להתייעץ עם רופא על מנת לבודק אילו כמויות מומלץ לצרוך ממנו.

שמירה על אורח חיים בריא מסייעת במניעת מחלות וגורמת לתחושת סיפוק ורוגע. קצב החיים המהיר לא תמיד מאפשר לעמוד בקלות ביעד הזה. על מנת לשמור על תזונה מאוזנת, מומלץ לצרוך ויטמינים ותוספי תזונה בהתאם למצב האישי שאיתו אתם מתמודדים. למידע נוסף מוזמנים לבקר בקטלוג המוצרים באתר לעוד תוספי תזונה וצמחי מרפא כמו פוספטידיל סרין, דקל ננסי, כורכום ועוד.


© 2017 כל הזכויות שמורות אלון דב בע"מ, נציגת Puritan's Pride בישראל