אסכרקס קפסולות מיצוי צמחים

Ascarx
90 קפסולות
במלאי
SKU
NA168885

אסכרקס - 90 כמוסות

. נחקר ונבדק קלינית 100% טבעי

 
מחיר מיוחד 179.90 ₪ מחיר רגיל 199.90 ₪
(2.00 ₪ לקפסולה)
התמונה להמחשה בלבד, המוצר שיסופק יגיע עם תווית בעברית כמופיע מטה

תוסף תזונה צמחי להורדת רמת סוכר בדם - מוכח קלינית! מופק משילוב של 6 צמחי מרפא (תות עץ, לענה, סירפד, שן ארי, פקעות ורד, קינמון) ללא תוספות מלאכותיות הפועלים בסינרגיה ומאזנים את רמת סוכר בדם, מפחיתים כולסטרול ואת רמת השומנים בדם. מסייעים לתחושת שובע ולהפחתה במשקל. יעיל מאוד גם למקרים של טרום סוכרת ומונע את הידרדרות המטופל למצב של סוכרת. במצבים של סוכרת סוג 2 האסכרקס יעיל ככלי טיפולי חלופי לכדורים כימיים. אישור הפצה של ה FDA, אישור GMP, פטנט ישראל, 100% טבעי, כשר. אסכרקס רשום כפטנט בישראל ובאירופה. ”. 

אין ליטול אסכרקס אם הנך מתחת לגיל 18, אם הנך אלרגי/ת לאחד מן הרכיבים באסכרקס, הנך מתכננת הריון או הנך מיניקה, הנך בשלב הריון מוקדם (לפני שבוע 28) או אם ישנה אלרגיה לתרופות, מזון או חומרים אחרים.

תכולה: 90 טבליות

הוראות שימוש:

המינון המומלץ הינו:1 טבליה, 3 פעמים ביום, 15-30 דק’ לפני הארוחה.

רכיבים:כל טבליה מכילה תמצית צמחים יבשה ומכילה:תות עץ / Morus albaלענה / Artemisia dracunculusשן ארי / Taraxacum officinaleסירפד / Urtica dioicaקינמון / Cinnamomum verumפקעות ורד / Rosa laevigata

רכיבי “אסכרקס” מופיעים ברשימת צמחי המאכל המותרים לשימוש באתר משרד הבריאות הישראלי.

משקל כל טבליה: 1 גר’  משקל נקי: 90 גרם.

תופעות לוואי אפשריות: יציאות רכות, גזים.

אזהרות: • לא מומלץ לנשים בהריון וילדים עד גיל 18• מבוגרים מגיל 18 לא יותר מ 2- טבליות 3 פעמים ביום, מומלצת תזונה סדורה וניטור מדדים ע”פ הצורך• להרחיק מהישג ידם של ילדים• אריזה זו מכילה סופח לחות• לאחסן במקום קריר ויבש• תאריך אחרון לשימוש מוטבע ע”ג האריזה.

כתוב חוות דעת שלך
הנך סוקר:אסכרקס קפסולות מיצוי צמחים
הדירוג שלך
תוויות המוצר
© 2020 כל הזכויות שמורות לאלון דב בע"מ, נציג פיוריטן פרייד'ס ישראל