ברא לייט

METAB 2
60 טבליות
במלאי
SKU
BR088101

ברא לייט (60 טבליות) 

התמיכה בתהליכי ירידה במשקל ובשמירה על משקל גוף מאוזן

מחיר מיוחד 122.90 ₪ מחיר רגיל 155.00 ₪
(2.05 ₪ לטבליה)
התמונה להמחשה בלבד, המוצר שיסופק יגיע עם תווית בעברית כמופיע מטה

בדרך למשקל הנכסף

 

 

פורמולה המכילה תמציות צמחי מרפאמרוכזות, אשר הופקו מצמחי מרפא מהידועים בעולם בהקשר של התמיכה בתהליכי ירידה במשקל ובשמירה על משקל גוף מאוזן. ברא לייט מיועדת כתמיכה לכל מי ששמירה על משקל הגוף חשובה לו.

 

על הצמחים שבמוצר:

 

קפה ירוק  – המונח ‘קפה ירוק’ מתייחס לפולי קפה שלא עברו תהליך קלייה לאחר קטיפתם, שנחקרו בעשור האחרון ביחס לפוטנציאל פעילותם בתמיכה בתהליכי הרזייה. הרכיבים הנחקרים העיקריים בפולים הירוקים בהקשר של השפעה על ירידה במשקל  הן החומצות הכלורוגניות [1]. ממצאים מחקריים נוספים מצביעים על רכיבים ייחודים נוספים בקפה הירוק, שנראה כי הם משפיעים על רמות אנזים שמשתתף בתהליך הפיכת חומצות שומן לאנרגיה זמינה [2].

 

תה ירוק – זהו צמח מרפא נוסף שנחקר בשנים האחרונות בהקשר של ירידה במשקל. מנתונים מחקריים מקדמיים עולה, כי התה הירוק ככל הנראה תורם לירידה במשקל הגוף (ובמסת השומן בפרט), על ידי הגברת הוצאת אנרגיה (שריפת קלוריות) והאצה בשריפת שומנים לאחר ארוחות [3]. 

 

ג’ימנמה – זהו אולי הצמח המוכר ביותר בעולם, הלקוח מהרפואה ההודית המסורתית, שמשמש כמרכיב דומיננטי במוצרים המיועדים להרזיה. הג’ימנמה ידועה ביכולתה לעכב את תחושת הטעם המתוק בפקיעיות הטעם שבלשון, ומסיבה זו משתמשים בה ברפואת הצמחים ההודית לוויסות הכמיהה למאכלים מתוקים. המחקר המודרני מייחס השפעה זו לרכיבי הספונינים שבצמח. לעיסת העלים או טפטוף של מספר טיפות תמצית ג’ימנמה על הלשון יגרום לכל מאכל מתוק להפוך לתפל – מניסיון!

 

גרסיניה – זהו עץ טרופי אשר פירותיו משמשים לטיפול ברפואה ההודית המסורתית. בשנים האחרונות נחקר הרכיב העיקרי בפירות הגרסיניה, החומצה ההידרוקסי-ציטרית, בעשרות מחקרים מדעיים, על מנת לגלות את מנגנוני הפעולה שלו בתהליך חילוף החומרים ובהשפעתו על ירידה במשקל.

 

יתרונות המוצר ברא לייט:

 • מכיל תמציות צמחי מרפא בטבליות מרוכזות – לנוחות שימוש מירבית
 • מיוצר בטכנולוגיה מתקדמת לשמירה על איכות וריכוז רכיבי הצמח
 • חומרי הגלם עבר סדרת בדיקות איכות בהתאם לתקנים המחמירים ביותר בכדי להבטיח את זיהויים, איכותם וניקיונם
 • ללא חומרים משמרים, תוספת סוכר או ממתיקים מלאכותיים, מתאים לצמחונים ולטבעונים
 • כשרות בד”צ חתם סופר בני ברק

אופן השימוש:

2 טבליות לפני כל ארוחה

 

 

תוסף תזונה

הכתוב מתבסס על גישות נטורופתיות והרבליסטיות מסורתיות. למען הסר ספק, המידע אינו מהווה המלצה רפואית מוסמכת ואינו מיועד להנחות את הציבור או לשמש לגביו כהמלצה או הוראה או עצה לשימוש או שינוי או הורדה של תרופה כלשהי, ואין בו תחליף לייעוץ רפואי פרטני או אחר. נשים בהיריון, נשים מניקות, ילדים, אנשים החולים במחלות כרוניות והנוטלים תרופות מרשם – יש להיוועץ ברופא לפני השימוש.

* המונח ‘צמחי מרפא’ מתייחס להגדרה המקובלת ברפואת הצמחים המסורתית.

  

אסמכתאות

 

 1. Greenberg, J. A., Boozer, C. N., and Geliebter, A. Coffee, diabetes, and weight control. Am.J.Clin.Nutr. 2006;84(4):682-693.
 2. Shimoda, H., Seki, E., and Aitani, M. Inhibitory effect of green coffee bean extract on fat accumulation and body weight gain in mice. BMC.Complement Altern.Med. 2006;6:9
 3. Dullo AG, et al. Efficacy of a green tea extract rich in catechin polyphenols and caffeine in increasing 24-hour energy expenditure and fat oxidation in humans. Am J Clin Nutr 70: 1040-1045, 1999
 4. Basu A. et al Green tea supplementation affects body weight, lipids, and lipid peroxidation in obese subjects with metabolic syndrome. J Am Coll Nutr. 2010 29(1):31-40.
 5. Vinson A, J et al, Randomized, double-blind, placebo-controlled, linear dose, crossover study to evaluate the efficacy and safety of a green coffee bean extract in overweight subjects Diabetes Metab Syndr Obes. 2012; 5: 21–27.
 6. Basu A. et al Green tea supplementation affects body weight, lipids, and lipid peroxidation in obese subjects with metabolic syndrome. J Am Coll Nutr. 2010 29(1):31-40.
 7. Dullo AG, et al. Green tea and thermogenesis: interactions between catechin-pol yphenols, caffeine and sympathetic activity. Int J Obes 24: 252-258, 2000.
 8. Ye, W., Liu, X., Zhang, Q., Che, C. T., and Zhao, S. Antisweet saponins from Gymnema sylvestre. J Nat.Prod. 2001;64(2):232-235.
 9. Preuss, H. G., Garis, R. I., Bramble, J. D., Bagchi, D., Bagchi, M., Rao, C. V., and Satyanarayana, S. Efficacy of a novel calcium/potassium salt of (-)-hydroxycitric acid in weight control. Int J Clin Pharmacol Res 2005;25(3):133-144.

10. Ohia SE, et al (2002) Safety and mechanism of appetite suppression by a novel hydroxycitric acid extract. Mol. Cell. Biochem. 238 (1-2):89-103.

 

 

 • כשרות בד”צ חתם סופר בני ברק

אופן השימוש:

2 טבליות לפני כל ארוחה

 

 

תוסף תזונה

הכתוב מתבסס על גישות נטורופתיות והרבליסטיות מסורתיות. למען הסר ספק, המידע אינו מהווה המלצה רפואית מוסמכת ואינו מיועד להנחות את הציבור או לשמש לגביו כהמלצה או הוראה או עצה לשימוש או שינוי או הורדה של תרופה כלשהי, ואין בו תחליף לייעוץ רפואי פרטני או אחר. נשים בהיריון, נשים מניקות, ילדים, אנשים החולים במחלות כרוניות והנוטלים תרופות מרשם – יש להיוועץ ברופא לפני השימוש.

* המונח ‘צמחי מרפא’ מתייחס להגדרה המקובלת ברפואת הצמחים המסורתית.

  

כתוב חוות דעת שלך
הנך סוקר:ברא לייט
הדירוג שלך
מצאנו מוצרים אחרים שאולי תרצה!
 1. מניפיקה 100 מ"ל - טיפות מניפיקה בטעם מתקתק
  מניפיקה 100 מ"ל - טיפות מניפיקה בטעם מתקתק
  מחיר מיוחד 259.00 ₪ מחיר רגיל 340.00 ₪
 2. ויטמין C 1000 לא חומצי עם פקעות ורדים
  ויטמין C 1000 לא חומצי עם פקעות ורדים
  מחיר מיוחד 79.90 ₪ מחיר רגיל 109.90 ₪
© 2020 כל הזכויות שמורות לאלון דב בע"מ, נציג פיוריטן פרייד'ס ישראל