אן מיג - להפחתת כאבי מיגרנה

N-MiG
30 כמוסות
במלאי
SKU
NC490083

פורמולה ייחודית המסייעת בהפחתת תכיפות המיגרנה.

הפורמולה מכילה ויטמינים ממשפחת ה-B, Q10 קו אנזים, ג‘ינג‘ר, בן חרצית, מגנזיום ציטראט ואשווגנדה.

מבוססת על ניסיון של עשרות שנים בשימוש במטופלים.

מחיר מיוחד 99.00 ₪ מחיר רגיל 135.00 ₪
(3.30 ₪ לכמוסה)
התמונה להמחשה בלבד, המוצר שיסופק יגיע עם תווית בעברית כמופיע מטה

אן מיג (30 כמוסות) - נוטריקר

אן-מיג ואומרים שלום למיגרנה

N-MIG
פורמולה ייחודית המסייעת בהפחתת תכיפות המיגרנה. הפורמולה מכילה ויטמינים ממשפחת ה-B, Q10 קו אנזים, ג‘ינג‘ר, בן חרצית, מגנזיום ציטראט ואשווגנדה. מבוססת על ניסיון של עשרות שנים בשימוש במטופלים.

מיגרנה – רקע
מיגרנה היא כאב ראש המאופיין בתחושת פולסים אינטנסיביים לרוב בקדמת הראש או בצדדיו והיא מלווה לרוב בבחילות, הקאות ורגישות לאור ורעש. התקף המיגרנה נמשך לרוב בין 4 ל- 72 שעות, במקרים מסוימים ישנם סימנים מקדימים למיגרנה דוגמת הבזקי אור, נקודות שחורות או עקצוץ בגפיים.

ניתן לחלק את המיגרנות למספר סוגים:
מיגרנה עם אאורה היא המיגרנה הקלאסית ומיגרנה ללא אאורה היא המיגרנה הנפוצה.

סימני המיגרנה – 
התסמין המרכזי הוא כאב ראש ממוקד בקדמת הראש או באחד מהצדדים. במקרים חריגים הכאב מופיע משני צידי הראש. מיגרנה מלווה לרוב בבחילות, הקאות ורגישות לאור ולרעש. כ- 30% מהסובלים ממיגרנה חווים את האאורה והיא סימן מקדים לפני המיגרנה הכולל לרוב הבזקי אור, נקודות שחורות בשדה הראייה תחושת סחרחורת וחוסר יציבות. כ- 16% מהאוכלוסיה הבוגרת סובלת ממיגרנות, כ 20% אצל נשים וכ 10% אצל גברים.

הגורמים למיגרנה –
הסיבה המדויקת אינה ידועה אולם יש הטוענים כי גורמים נאורוואסקולרים כגון תהליכים דלקתיים מובילים לשינוי בזרימת הדם בכלי הדם במוח ומעודדים את התקפי המיגרנה, כמו כן קיים מרכיב גנטי ונמצאה מוטציה בגנים האחראים
למיגרנה המיפלגית משפחתית. Familial Hemiplegic Migraine

שינויים הורמונאליים עלולים גם הם לגרום להתפתחות מיגרנות בעיקר בנשים, כמו כן נמצא כי יש קשר בין מיגרנות לעישון סיגריות וצריכת אלכוהול.

רכיבים תזונתיים שונים כמו קפאין, שוקולד, אלכוהול, מונוסודיום גלוטמט, אספרטם ניטרטים וניטריטים זוהו בעבודות כמעוררי מיגרנות, ולסובלים ממיגרנות מומלץ להפחית בצריכתם. למיגרנה יש השפעות נוספות מעבר לכאבי הראש, מיגרנה מעלה קרישיות בדם וסיכון לשבץ, היא משפיעה על המצב הנפשי ומגבירה את הסיכון למצבי דיכאון וחרדה.

קיים קשר בין השמנת יתר למיגרנות, כששני המצבים מוכרים כמעוררי דלקת, בהשמנת יתר תאי השומן מפרישים רכיבים דלקתיים ואילו מיגרנה נקשרה לתהליכים דלקתיים במערכת העצבים. וכך הסובלים מהשמנת יתר יכולים לעבור ממיגרנה רגעית למיגרנה כרונית.

הטיפול במיגרנה
הטיפול הוא לרוב בתסמיני המיגרנה ומניעת התפתחות ההתקף והוא ילווה לרוב במשככי כאבים ובנוסף בתכשירים למניעת התקפים עתידיים. הטיפול יחד עם הטמעת שינויי באורח החיים יכול לסייע בהפחתת תכיפות המיגרנה וחומרתה.

N-MIG
פורמולה ייחודית המסייעת בהפחתת תכיפות המיגרנה. הפורמולה מכילה ויטמינים ממשפחת ה- B, קו אנזים Q10ף ג‘ינג‘ר, בן חרצית, מגנזיום ציטראט ואשווגנדה. מבוססת על ניסיון של עשרות שנים בשימוש במטופלים.

הרכב הכמוסה:

רכיב כמות
מגנזיום ציטראט 31.2 מ"ג
ויטמין B2 100 מ"ג
ויטמין B6 10 מ"ג
קו אנזים Q10 100 מ"ג
חרצית ריחנית 150 מ"ג
תמצית זנגביל מיובשת (5% < ג'ינג'רולים) 50 מ"ג

   הוראות שימוש: כמוסה אחת פעם אחת ביום.

תכולה: 30 כמוסות בשחרור מושהה - שחרור הדרגתי ולאורך זמן של רכיבי הפורמולה, לפעילות מיטבית.


כשר פרווה למהדרין

כתוב חוות דעת שלך
הנך סוקר:אן מיג - להפחתת כאבי מיגרנה
הדירוג שלך
תוויות המוצר
מצאנו מוצרים אחרים שאולי תרצה!
  1. ג'ינסניג קוריאני
    ג'ינסניג קוריאני
    מחיר מיוחד 139.90 ₪ מחיר רגיל 159.90 ₪
© 2020 כל הזכויות שמורות לאלון דב בע"מ, נציג פיוריטן פרייד'ס ישראל