נוירו גארד – פוספטידיל סרין , מיצוי פטריית הרסיום , מיצוי צמחים וויטימינים

NURO GUARD
60 כמוסות
אזל מהמלאי
SKU
PS728615
מחיר קטלוגי: 199.00 ₪
(3.32 ₪ לכמוסה)
התמונה להמחשה בלבד, המוצר שיסופק יגיע עם תווית בעברית כמופיע מטה

NuroPS Guard - פורמולה חדשנית המשלבת רכיבים קליניים מוכחים, מספקת את השילוב האולטימטיבי לשמירה על בריאות המוח, חיוניות המערכת העצבית והגנה מפני מחלות ניווניות כמו אלצהיימר ודמנציה. לראשונה, שולבו ארבעה תוספי תזונה נפרדים, שכל אחד מהם ידוע בסגולותיו המוכחות, לתוסף אחד עוצמתי. **NURO-Guard** מכיל ארבעה רכיבים טבעיים רבי עוצמה: פוספטידילסרין, פטריית רעמת האריה, שורש בקופה ואשווגנדה. בגיבוי מחקרים קליניים, השילוב של מרכיבים אלו יוצר תוסף תזונה חדשני שנועד לשמור על רמות בריאות של אצטילכולין, לשפר את תפקודי המוח ולמנוע הידרדרות קוגניטיבית.

 

NuroPS Guard - פורמולה פורצת דרך

הייחודיות של NURO PS GUARD טמונה ביכולת רכיביו לעבור את מחסום הדם-מוח (BBB). מחסום זה הוא מבנה סלקטיבי המגן על המוח על ידי סינון חומרים מזיקים מהדם, ומאפשר מעבר של חומרים חיוניים בלבד. רכיבים כמו פוספטידילסרין ופטריית רעמת האריה משולבים בפורמולה שלנו, ומוכחים כמסוגלים לעבור את מחסום הדם-מוח. תוסף זה מספק יתרון ברור בהשוואה לתוספים אחרים, על ידי השפעה ישירה על תאי המוח, שיפור הזיכרון, הריכוז והיכולת הקוגניטיבית, והגנה מפני מחלות ניווניות כמו אלצהיימר ודמנציה.

 רכיבי הפורמולה:

פוספטידילסרין הוא פוספוליפיד חיוני המהווה מרכיב מרכזי בקרומי תאי המוח. מחקרים רבים מצביעים על תפקידו הקריטי בשמירה על תפקוד קוגניטיבי אופטימלי והגנה מפני מחלות ניווניות כמו אלצהיימר ודמנציה.

 

פטריית רעמת האריה  (Hericium erinaceus) היא תוסף תזונה חדשני הנודע בזכות תכונותיו הנוירופרוטקטיביות המתקדמות. הפטרייה מכילה תרכובות ייחודיות כמו הריצינונים (Hericenones) וארינצינים (Erinacines) המסייעות לעידוד ייצור גורם גדילה עצבי (NGF), חלבון חיוני המשפר את הצמיחה והתחזוקה של תאי העצב שהם אבני הבניין של המוח ומערכת העצבים שלנו.

בקופה מוניירי (Bacopa monnieri), הידועה גם בשם ברהמי, היא מצח מרפא הנודע בתכונותיו לשיפור תפקודים קוגניטיביים ונוירופרוטקטיביים. מנגנון הפעולה הביולוגי של בקופה מבוסס על נוכחותם של תרכובות פעילים כמו בקוסידים (Bacosides), המגבירים את פעילות הנוירוטרנסמיטורים על ידי הגברת זרימת הדם למוח ושיפור הסינתזה של נוירוטרנסמיטורים כמו אצטילכולין, החשובים לתהליכי למידה וזיכרון.

אשווגנדה (Withania somnifera), הידועה גם כ"ג'ינסנג ההודי," היא תוסף תזונה בעל תכונות נוירופרוטקטיביות המשמשת מזה מאות שנים ברפואה האיורוודית לשיפור הבריאות הכללית והקוגניטיבית.

ויטמינים B6 ו-B12 הם רכיבים חיוניים השומרים על בריאות המוח ותפקודו התקין. ויטמין B6 (פירידוקסין) ו-B12 (קובלמין) ממלאים תפקיד מרכזי בתהליכים ביוכימיים הקשורים למערכת העצבים, ייצור נוירוטרנסמיטורים ושמירה על תפקוד קוגניטיבי בריא.

רכיבים:

תערובת פוספוליפידים (פוספטדיל סרין ממקור סויה), הכמוסה DR (היפרומלוז, גלן גאם), מיצוי פטריית הריסיום / רעמת האריה (Hericium erinaceus Ex), מיצוי בקופה/פשטה שרועה (Bacopa Monnieri ex), מיצוי ויתניה משכרת (  Withania somnifera ex), ויטמין B6 פירידוקסין הידרוכלוריד, מונעי התגיישות(.........), ויטמין B12 (מתילקובלמין )

 

מידע על אלרגנים: מכיל סויה

 
 

 

 

 

 


שם הרכיב

 

% מהקצובה היומית המומלצת לנשים בגיל 25-50 שנה

% מהקצובה היומית המומלצת לגברים בגיל 25-50 שנה

כמות בכמוסה

תערובת פוספוליפידים (פוספטדיל סרין ממקור סויה)

לא נקבע

לא נקבע

100 מ"ג

מיצוי פטריית הריסיום / רעמת האריה (Hericium erinaceus Ex)

לא נקבע

לא נקבע

100 מ"ג

מיצוי בקופה/פשטה שרועה (Bacopa Monnieri ex)

לא נקבע

לא נקבע

100 מ"ג

מיצוי ויתניה משכרת (  Withania somnifera ex)

לא נקבע

לא נקבע

100 מ"ג

ויטמין B6 פירידוקסין הידרוכלוריד

3125%

2500%

50 מ"ג

ויטמין B12 (מתילקובלמין )

10000%

10000%

200 מק"ג

 

כתוב חוות דעת שלך
הנך סוקר:נוירו גארד – פוספטידיל סרין , מיצוי פטריית הרסיום , מיצוי צמחים וויטימינים
הדירוג שלך
תוויות המוצר
© 2020 כל הזכויות שמורות לאלון דב בע"מ, נציג פיוריטן פרייד'ס ישראל