תוספי תזונה מובילים שמשפרים את אורח החיים

שמירה על אורח חיים בריא ותזונה נכונה איננה משימה פשוטה. רובנו שואפים לאכול בריא, אך סגנון החיים שלנו לא תמיד מאפשר לנו לשמור על הקצב: סטודנטים שעובדים במשמרות בין מבחן להגשה, עובדי היי טק שנמצאים שעות רבות במשרד או אנשים המחזיקים במשפחה, צריכים לדאוג למיליון דברים במקביל. הדאגות והעומס של היום יום גורמים לנו לפעמים לשכוח לדאוג לעצמנו. לכן, רבים פונים לשימוש בתוספי תזונה כמו פוספטידיל סרין, Q10 או אומגה 3, על מנת לקבל את הויטמנים והחיזוקים הדרושים לגוף. פיוריטן מציגה בפניכם  את תוספי התזונה החשובים:

ויטמין C

ויטמין סי הוא ויטמין חיוני שהתגלה כבר בשנות השלושים של המאה הקודמת. הוא שייך לקבוצת הויטמינים המסיסים במים ופעיל בתהליכים ביולוגיים רבים הגוף האדם. מהסיבה הזו ניתן לצרוך אותו בכמויות גבוהות ללא חשש. הויטמין מסייע בחיזוק המערכת החיסונית ומומלץ במיוחד לקחת אותו בחורף כטיפול מונע למחלות. בנוסף לכך הוא ממלא תפקידים רבים בניקוי הגוף מכולסטרול, מונע טרשת עורקים, מונע מחלות לב, שומר על בריאות הרקמות ותורם לחיזוק העור והעצמות. הויטמין נמצא בכמויות גבוהות בפירות ובירקות ובמידה ואתם מתקשים לצרוך אותם, כדאי להתחיל ליטול ויטמין סי.

ויטמין D

ויטמין די הוא אחד הויטמינים המובילים והמבוקשים ביותר ברשימת תוספי התזונה של פיוריטן. הויטמין נוצר בגוף באמצעות חשיפה מבוקרת לאור השמש והוא ממלא תפקיד חשוב בתהליכי ספיגת הסידן במעיים וההעברה שלו אל רקמות הגוף. ויטמין D גם משפיע על בניית עצמות הגוף, על חיזוק השרירים ועל שיווי המשקל. מחקרים רבים מראים כי הוא מסייע במניעת מחלות לב ולהורדה של רמת הסוכר בגוף. אנשים שיושבים במשך רוב שעות היום במשרד ולא נחשפים מספיק לאור השמש או ספורטאים שצריכים לחזק את הגוף, צריכים לצרוך אותו בצורה מרוכזת על מנת להשלים את הכמות הנחוצה.

אומגה 3

לפי הבדיקות של פיוריטן, חומצות השומן של אומגה 3 הן  תוסף התזונה הנמכר ביותר בישראל. החומצות מסוג  EPA ו-DHA מופקות בעיקר מדגים, והחומצות מסוג ALA הן אלו שמופקות מצמחים כגון פשתן או מרווה. אומגה 3 משפיע על התפקוד של מערכת העצבים, מונע מחלות כרוניות ותורם להתפתחות הקוגניטיבית. מחקרים אף הוכיחו שהן מסייעות במניעת דיכאון ומשפיעות על מצב הרוח. הויטמין מומלץ במיוחד לילדים ולאנשים הסובלים מבעיות של קשב וריכוז.

ויטמינים ותוספי תזונה חיוניים לשמירה על אורח חיים בריא תחת קצב החיים המודרני המהיר. ניתן למצוא את המרכיבים של תוספים כמו פוספטידיל סרין במזון, אך לפעמים אותם מאכלים אינם אפשריים עבורנו; זו סיבה נוספת שתוספי תזונה נהיו כל כך פופולאריים. למידע נוסף מוזמנים לבקר בקטלוג המוצרים באתר עבור מצורים כמו קומפלקס פוספטידיל סרין, ויטמין Q10 או אומגה 3, או אפילו דקל ננסי, יוביקווינול ועוד.


© 2020 כל הזכויות שמורות לאלון דב בע"מ, נציג פיוריטן פרייד'ס ישראל