דקל ננסי לגברים - לא תאמין איך הוא יכול לעזור לך

דקל ננסי הוא כיום תוסף המזון השלישי הפופולרי ביותר שנמכר בשוק העולמי, כך שסביר מאד שכבר שמעת משהו על הצמח המופלא הזה. גם אם ששמעת על תמצית דקל ננסי וגם אם לא, חשוב להכיר את היתרונות הרבים שהוא מציע ולחשוב על הוספת הצמח לתפריט היומי שלך.

כבר במאה ה- 15 גילו האינדיאנים האמריקאים את השפעותיו של הדקל הננסי על רמות הערמונית והטסטוסטרון בגוף 
ואת היתרונות החשובים שהשפעות אלו מעניקות לגברים שאוכלים ממנו , כמו הפחתת דלקת הערמונית ומניעת נשירת שיער. אבל לפני שנסתכל על יתרונותיו, חשוב להבין חלק מהבעיות העומדות בפני גברים ככל שהם מזדקנים. עם השנים, אצל כולנו יתחילו להופיע סימנים פיזיים של הזדקנות: התקרחות, דחף מיני מופחת, ערמונית מוגדלת ועוד. ולמרות שרובינו מקבלים את זה ככחלק בלתי נפרד מההזדקנות, ישנם כמה צעדים בהם כל גבר יכול לנקוט כדי למנוע אותם או להאט את קצב התפתחותם, כשאחד מהם זה נטילת תמצית דקל ננסי.

ואיך באה לידי ביטוי ההוספה שלו לתפריט היומי? 

דקל ננסי לשיער

לדקל ננסי יש כאמור השפעה הורמונלית על הגוף, וגברים החלו להשתמש בו כדי לעורר מחדש את צמיחת השיער ככל שהם מזדקנים. מחקרים הראו מתאם שלילי בין שימוש בדקל ננסי לבין תסמינים של התקרחות גברית, כך שאם השיער שלך מתחיל להידלדל, כדאי לשקול תוספי תזונה שיעזרו להחזיר את השעון לאחור.

דקל ננסי ערמונית

ערמונית מוגדלת היא תופעה לא נעימה, ממנה סובלים גברים רבים. ככל שהם מזדקנים, כך גדלים הסיכויים לפתח מצב כואב ומעצבן זה, שנגרם בעיקר משינויים הורמונליים, ליקויים מינרליים והזדקנות כלי הדם, שכולם מתסיסים את הערמונית וגורמים לה לגדול. הגדלה זו מפעילה לחץ ישיר על השופכה (שעוברת ישירות דרך הערמונית), ויכולה להוביל לשורה של בעיות בריאותיות כמו: זיהומים בשלפוחית השתן, אבנים בשלפוחית השתן, דחף מיני מופחת, כאב וקושי בהשתנה, ועוד רבים. דקל ננסי עוזר בכך שהוא לוקח את הורמון הטסטוסטרון ומנטרל את הנטייה שלו לעורר את הערמונית ולהגדיל אותה. 
דקל ננסי והליבידו - ככל שגברים מזדקנים, הורמון המין הטבעי שלהם יכול להתחיל לדעוך, ומיליוני גברים מוצאים את עצמם הרבה פחות נלהבים ממין מאשר בשנות ה -20 וה -30 לחייהם, ותוהים איך הם נהיו כאלה. החדשות הטובות כאן הן שלדקל ננסי יש את היכולת לעזור לשחזר את דחפים מיניים אלו.

לדקל ננסי אם כך ישנם יתרונות רבים. עם זאת, כמו בכל מצב בו מכניסים ויטמינים או תוספי תזונה חדשים לתפריט היומי (לא משנה אם זה ויטמין A, פוספטידיל סרין, גרסיניה קמבוג'יה, או תוספי תזונה כמו Q10, יוביקווינול ואפילו אומגה 3 וכו'), כדאי לדבר קודם עם רופא מומחה כדי להבין את ההשלכות העתידיות, ובמיוחד אם אתם כבר נוטלים תרופות או תוספים אחרים.

© 2020 כל הזכויות שמורות לאלון דב בע"מ, נציג פיוריטן פרייד'ס ישראל