דקל ננסי לנשים - לא תאמיני איך הוא יכול לעזור לך!

השימוש הנפוץ ביותר של סו פלמטו,  כפי שבוודאי כבר שמעת, הוא על ידי, ועבור גברים  - הוא יכול לעזור במניעת סרטן הערמונית ובכלל בבעיות של ערמונית מוגדלת ובאימפוטנציה. אך מחקרים נוספים מראים כי הוא יכול להיות מועיל גם עבור נשים, במיוחד בכל מה שקשור לטיפול ומניעת תופעות פיזיות שנובעות מיותר מדי טסטוסטרון: פצעי אקנה, התקרחות, עודף שיער גוף וכו'. רוצה לדעת גם את מהם היתרונות של דקל ננסי לנשים ואיך הוא יכול לעזור לך?


  1. טיפול בהפרעות בשלפוחית השתן - דקל ננסי יכול לעזור לנשים הסובלות מדלקת בשלפוחית השתן, מכאבים בעת מתן השתן, מריקון לא מספק של השלפוחית, מדחף תכוף מדי לנתינת שתן, ומחוסר יכולות לעשות זאת על פי דרישה.

  2. טיפול בנשירת שיער והתקרחות - דקל ננסי לשיער - ה- DHT הינו ההורמון האחראי על אובדן השיער שלנו - כשהוא מצטבר בזקיק השיער, הוא גורם לדילול הדרגתי שלו. בהתאם לסובלנות של כל אישה ואישה להורמון זה, ההשפעות יכולות לכלול אובדן שיער מינימלי, דילול שיער, או הקרחה. מחקרים מראים כי דקל ננסי יכול לחסום את האנזים אלפא רדוקטאז, האנזים שממיר את הטסטוסטרון ל- DHT ובכך לעזור במניעת הנשירה וההתקרחות.

  3. טיפול באקנה - טיפול באקנה הורמונלית באמצעות תמצית דקל ננסי הפך לנפוץ ביותר בשנים האחרונות, מכיוון שבנוסף ליתר תכונותיו החיוביות, דקל ננסי גם ידוע כבעל תכונות אנטי אנדרוגניות, הפועלות נגד ההשפעות של כמויות מוגזמות של ההורמון טסטוסטרון. לאותו הורמון DHT שמוביל להתקרחות, יש גם את היכולת לגרום לעודף של חלב בעור. הגדלת ייצור השמן של עור הפנים מגדילה את הסיכויים ליצירת נקבוביות סתומות, מה שיכול להוביל ל"שחורים" ופצעי אקנה. דקל ננסי חוסם, כאמור, את השפעותיו של ה- DHT.

  4. טיפול בשיעור יתר - דקל ננסי לנשים יעזור לך להיפטר מהשיער העודף שמפריע לך. מצב לא נעים זה של שיעור יתר נקרא "הירוטיזם": גידול בלתי רגיל של שיער פנים או שיער גוף אצל נשים, הנגרם, בדרך כלל בגלל עודף הורמונים בגוף. לדקל ננסי יש את היכולות לחסום את הייצור העודף הנ"ל ובכך למנוע שעירות יתר.

  5. טיפול בבעיות הקשורות לגיל המעבר - במהלך גיל המעבר, רמות האסטרוגן והפרוגסטרון יורדות, בעוד שרמת הטסטוסטרון נשארת יציבה. דקל ננסי עוזר להפחית את גלי החום, למנוע את היחלשותן של רקמות הנרתיק והרחם ועוד תופעות לוואי לא נעימות  שחוות נשים בגיל המעבר, הקשורות להורמונים אלו.

  6. עזרה בהפחתת ההשפעות של תסמונת השחלות הפוליציסטיות -  התסמונת השכיחה ממנה סובלות 10% מהנשים, נובעת מייצור עודף של טסטוסטרון והורמונים גבריים. התסמונת גורמת לשיעור יתר, קושי בירידה במשקל, מחזור לא סדיר, קושי להיכנס להריון, אקנה ועוד. דקל ננסי עשוי לעזור להפחית את ההשפעות של סימפטומים אלו.


דקל ננסי לנשים יכול לעזור לך לפתור את כל הבעיות הנ"ל, ומחקרים מראים כי ניתן לייחס לו גם יתרונות נוספים כמו הגברת החשק המיני ועוד. מכיוון שכל אישה היא ייחודית וצורכי הגוף שלה ייחודים רק לה, יש להתאים באופן אישי את המינון ולהתייעץ עם רופא או מומחה בתחום לפני התחלת הטיפול.

© 2020 כל הזכויות שמורות לאלון דב בע"מ, נציג פיוריטן פרייד'ס ישראל